Motywacja do aktualizacji programu

Motywacja do aktualizacji programu

Przypominamy, że w ramach wykupowanej aktualizacji subskrypcji od firmy 3D Geosystemy otrzymują Państwo:

Prawo do użycia wszystkich nowych wersji, które zostaną wydane przez okres roku lub dwóch oraz wydanych wcześniej wersji.
Prawo do wsparcia technicznego telefonicznego, e-mail oraz konsultacji online webex firmy 3D Geosystemy.

Oferujemy Państwu 1-roczne, 2- lub 3-letnie subskrypcje, które można wykupywać od razu z nowym programem, jak również w późniejszym czasie.

Poniżej znajdą Państwo listę istotnych nowości:

które powinny zachęcić Państwo do aktualizacji programu, zwłaszcza pod paru latach przerwanych aktualizacji.

Przypominamy również, że zakupione od nas oprogramowanie iCON Office jest wieczyste, a aktualizacje prawa do wsparcia i aktualizacji NIE są obowiązkowe.

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt e-mail tutaj lub specjalny formularz zapytania o subskrypcję tutaj.

A co jest największą, rewolucyjną zmianą ostatniej wersji 2023?
Koniec z kluczami HASP, które zostają wycofane ze sprzedaży oraz obsługi. Będą działać z nowo wydanymi wersjami programu najdalej do 20.01.2024.

C
o z posiadanymi licencjami na kluczach i posiadanymi wersjami programu?
 
Nic się z nimi nie stanie, są wieczyste. Jednakże od 20.01.2023 nie ma możliwości aktualizacji tych licencji, ani dokupienia jakichkolwiek modułów.
Warunkiem manipulacji swoimi starszymi licencjami będzie BEZPŁATNA migracja do systemu licencji Leica CLM. System ten jest być może Panu znany z innych programów jak np. Leica Infinity, czy Captivate, Cyclone, a może jeszcze najstarsza Leica Geo Office.
Celem zmiany licencjonowania jest ujednolicenie licencji z resztą programów Leica Geosystems.
Dla ciekawych zdradzę, że program SBG Geo nadal pozostaje w dotychczasowym systemie licencji SBG, dlatego jeśli byłaby taka wielka chęć, czy konieczność to teoretycznie można wykonać migrację do systemu SBG Geo, co jest nieopłacalne z uwagi na późniejsze wyższe koszty licencji i aktualizacji.Zaletą licencji w systemie CLM jest to, że:

  •  Otrzymamy licencje pływające, czyli dostępne z dowolnego miejsca na świecie bez ryzyka zagubienia klucza.
  • Możemy pobrać licencję z serwera Leica Geosystems na dowolny komputer w firmie (host) i pobierać (pożyczać) na dowolnym komputerze w sieci firmowej lub na świecie na ustawiany czas od 1 – 90 dni (po czym tak samo możemy ją pożyczyć).
  • Licencje nie wymagają własnego serwera (choć można tak to rozwiązać), ani połączenia internetowego, czy sieciowego do działania z programem, tylko do operacji manipulacji licencjami pomiędzy serwerem licencji Leica Geosystems a naszym „hostem” oraz naszym hostem i innymi komputerami firmy.Bezpłatna migracja.

Każda migracja jest bezpłatna, jednakże wymagana jest równoległa, płatna aktualizacja subskrypcji dla posiadanej licencji tylko jeśli subskrypcja wygasła przed datą migracji. Jeśli nie, to wystarczy zamówić u nas bezpłatną migrację. Po migracji (w obu opcjach) aktualizacje nie będą wymagane, lecz zachęcamy do nich oczywiście, jak zawsze 🙂

Szczegółowy opis nowego systemu znajduje się w instrukcji nowego licencjonowania pod linkiem tutaj >>

Jeśli subskrypcja wygasła przed datą migracji…
Należy wykupić reaktywację licencji (połowa stawki rocznej) oraz 1, 2 lub 3 lata wprzód. Zapytaj o ofertę >>

Jeśli są Państwo zainteresowani, to razem z aktualizacją wystawimy specjalną ofertę na szkolenie przypominające oraz uaktualniające o nowe funkcje lub całościowe dla nowej kadry w firmie.

Przypominam również, że w pakiecie subskrypcji zawarte jest również prawo do naszegowsparcia technicznego, do którego solidnie się przykładamy, za co wielu klientów wyraża swoją wdzięczność.